ALTERCAN / výživa a doplňky, vitamíny pro hlodavce, králíky, morčata, myši / RodiCare Instant (Alfavet):

RodiCare Instant (Alfavet)

RodiCare Instant (Alfavet) zvětšit RodiCare Instant (Alfavet) zvětšit
výrobek: RodiCare Instant
výrobce: Alfavet
kategorie: výživa a doplňky, vitamíny pro hlodavce, králíky, morčata, myši
cena s DPH: 316,- Kč
cena klient: 306,- Kč
  zboží skladem
 
zvolte pro nákup:
kusů :
Podrobný popis:

Samostatné krmivo pro domácí zvířata a králíky
RodiCare Instant je hodnotné kompletní krmivo v práškové formě, určené pro morčata, králíky, činčily ale i pro rostlinami se živící plazy a ptáky, kteří přechodně nemohou přijímat pevnou stravu.
RodiCare Instant je obvzláště vhodné k přechodné výživě zvířat se zažívacími potížemi, se sníženou chutí k jídlu zaviněnou onemocněním, v rekonvalescenci nebo po ošetření zubů a dalších zákrocích.
RodiCare Instant je mimoto vhodné i jako krmivo pro odchov osiřelých mláďat i jako doplněk krmiva u slabých a churavějících zvířat.
RodiCare instant obsahuje všechny životně důležité vitamíny a minerální látky. Díky vysokému obsahu vitamínu C zajišťuje dostatečný přísun i u morčat, která dočasně nemohou přijímat žádné čerstvé krmivo.
Vysoký podíl lehce stravitelné vlákniny se stará o dostatečnou činnost trávicího traktu. RodiCare instant mimoto obsahuje vyladěnou směs bylin, která podporuje trávení a povzbuzuje chuť k jídlu.

Dávkování a doporučené krmení:
Prášek se rozmíchá s teplou vodou přibližně v poměru 1:1,5 (1 objemový díl prášku s 1,5 objemovým dílem vody) na hladkou kaši. Podle potřeby je možné připravit kaši trochu tekutější nebo pevnější.
Přiměřeně tělesné hmotnosti se podává 50 ml rozmíchané kaše na kg tělesné hmotnosti denně, rozdělené na 3 – 5 jídel (á 10 – 15 ml).
Při podávání ve velmi řídké konzistenci (vysoký podíl vody) se množství krmiva přiměřeně zvyšuje.
Velmi slabá zvířata se mají krmit co možná nejčastěji po malých dávkách.
Podle druhu zvířete, hmotnosti, věku a stavu zvířete se může potřebné množství krmiva lišit a mělo by být konzultováno s veterinárním lékařem.

Kaši podávejte na malé misce nebo po lžičkách.
Pokud zvíře vůbec nepřijímá samostatně stravu, je možné podávat RodiCare Instant opatrně po malých dávkách stříkačkou přímo do tlamičky.
V období přechodu z tekuté na pevnou stravu se může RodiCare Instant podávat jako hustší těsto zformované do malých hrudek.
Jakmile zvíře opět přijímá pevnou stravu, porce RodiCare Instant se přiměřeně snižují.

Úplná regenerace zažívacího traktu může trvat i několik týdnů, proto je vhodné během přechodu na pevnou stravu a po něm podávat peletované krmivo RodiCare Basic.

Balení: 170 g

Diskuze k výrobku:

Dotaz na RodiCare Basic - odpovědět

napsal: Lucka kontakt: Lucka011@seznam.cz dne: 13.2.2011 v: 22:51:30

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli pokud jsme zrovna králíčkovi začali dávat RodiCare Instant, který nám dal veterinář, může současně s tím užívat i RodiCare Basic. Nebo jestli je třeba počkat, až se mu problémy s trávením zlepší.

RE: Dotaz na RodiCare Basic - odpovědět

napsal: ALTERCAN kontakt: info@altercan.com dne: 14.2.2011 v: 22:15:48

Dobrý den, bohužel neuvádíte důvod, pro který králíčkovi podáváte Rodicare Instant. Odpovím tedy v obecné rovině, konkrétní postup bude závislý na jeho aktuálním zdravotním stavu. Rodicare Instant se obvykle podává po dobu, kdy králíček nemůže z nějakých důvodů přijímat běžné krmivo nebo má zažívací obtíže. Jak se bude jeho stav zlepšovat, postupně zahušťujte koncentraci přípravku (od kaše po polotuhou hmotu, ze které lze formovat kuličky). Jakmile se stav zlepší, můžete přejít na Rodicare Basic. Ten byste měla podávat ještě alespoň 14 dnů (podle potřeby i déle) a souběžně králíčka převádět na běžnou stravu.

RodiCare v Brně - odpovědět

napsal: Soňa dne: 25.11.2010 v: 12:37:48

Dobrý den, chtěla bych se zeptat kde se v Brně dá sehnat Rodicare?

RE: Rodicare v Brně - odpovědět

napsal: ALTERCAN kontakt: info@altercan.com dne: 25.11.2010 v: 13:44:47

Rodicare používá například MVDr. Mašková - Veterina Bystrc nebo Klinika chorob ptáků, plazů a drobných savců na VFU Brno. Případně Vám ho kterýkoliv z veterinárních lékařů může objednat přes velkoobchodního dodavatele.

Mému králíčkovi zachránil život - odpovědět

napsal: Adéla dne: 9.7.2009 v: 22:49:54

Dobrý večer. Děkuji za Rodicare. Mému králíčkovi zachránil život, když měl vážné zažívací potíže a přestal žrát. Rodicare nám poradila paní doktorka, jen nebylo úplně snadné ho sehnat, ale dneska už ho má vet v ordinace pro případ nouze. Ještě se chci zeptat, jestli je potřeba pak krmit granulkama Rodicare Basic a jak dlouho. Děkuji

RE: Granule - odpovědět

napsal: Altercan kontakt: info@altercan.com dne: 25.11.2010 v: 13:47:46

Rodicare Basic je vhodné podávat poté, co pominou zažívací potíže jako přechod z Rodicare Instant na běžnou stravu. Díky složení pomáhá normalizovat střevní mikroflóru. Doporučujeme podávat alespoň týden až 14 dnů (podle aktuálního stavu) jako prevenci návratu zažívacích obtíží. V některých případech však může návrat k normálnu trvat i řadu týdnů, proto je doba podávání přísně individuální.

Vložit komentář ke zboží RodiCare Instant (Alfavet)
Pole označená * je nutné vyplnit.
Odkazy na konkurenci a komentáře překračující meze slušného vyjadřování budou nejspíš smazány.
 
   

skočit na hlavičku | mapa stránek | ALTERCAN - 2018 | system: Virus Sport s.r.o. 2008

PORADNA

120,- Kč může zachránit jeden psí osud

Ostropestřec - bylina pro zdravá játra

Léčivé rostliny při léčbě kašle

Je nutné přidávat štěněti vápník?

Už žádné sklo. Na světě je polymer!

Výprodej, slevy

Vypsat vše

platby GoPay

platba GoPay